17 marca 2020 Šport

Odbojkarska zveza Slovenije je odločila, da je letošnje državno prvenstvo v prvi  ligi zaključeno.  Naslov državnega prvaka so v moški konkurenci  osvojili že 17  – tič odbojkarji ACH Volleya iz Ljubljana za katere  je igral tudi Uroš Pavlović iz Murske Sobote. Odbojkarji Panvite Pomgrada iz Murske Sobote so se uvrstili na peto mesto. V ženski konkurenci so četrtič osvojil naslov državnih prvakinj igralke Calcita Voleja iz Ljubljane, ekipa Gen I Volley iz Nove Gorice za katero je igrala tudi Ljutomerčanka Veronika Mikl pa je zasedla  četrto mesto.

Vodstvo tekmovanja v pomurski namiznoteniški ligi je objavilo trenutni vrstni red  v ligi po  nepopolnem  12.kolu.  Moštveno je v vodstvu Jelenov hram iz Beznovec s 27. točkami , druga je ekipa: Lipa/Beltinci z 21.točkami  in tretja je  Mala Nedelja ,ki je zbrala  16 točk.  Vrstni red ni popoln saj ekipe še niso odigrale vseh srečanj. Med posamezniki  vodi Jože Žekš iz ekipe Jelenov hram s 27.zmagami, drugi je Dominik Maček iz II. ekipe veterani Sobote z 22.zmagami in na tretjem mestu je Robert Benkovič iz  Jelenovega hrama z 18. zmagami.