• Šport
  • ŽNK Teleing GMT premagal vodilno ekipo lige Olimpijo s 3:1

ŽNK Teleing GMT premagal vodilno ekipo lige Olimpijo s 3:1

23 aprila 2017 Šport

V 15. kolu prve slovenske ženske nogometne lige so danes v Ljubljani,  v derbiju kola , igralke Ženskega nogometnega kluba Teleing GMT iz Beltinec premagala vodilno ekipo lige Olimpijo z rezultatom 3:1 ob polčasu je bil izid 2:0.  Za Beltinčanke so dosegle zadetke: Tjaša Tibaut , Manja Rogan in Sara Makovec; za Olimpijo ,ki je igrala od  60. minute  dalje  zaradi rdečega kartona Anje Milenkovič samo z 10. igralkami je dosegla častni zadetek  Urška Žganec.  Izid bi lahko bil še višji za Prekmurke a je Tjaša Tibaut  pri izidu 2:1 pri dosojeni enajstmetrovki streljala preko gola.  Na lestvici zdaj  ni več neporažene ekipe, vodita pa  ekipi Teleinga GMT iz Beltinec in Olimpija, ki imata  po  42 točk a imajo Prekmurke boljšo razliko v zadetkih.