Šport, 31.3.2023

today31.03.2023

V 25. kolu prve B slovenske odbojkarske lige za članice je ekipa Visit Braslovče v Ljutomeru premagala gostiteljice s 3:0, vse tri nize pa so gostje dobile s 26:24. Za Ljutomer so zadele največ točk: Ana Kolmanič 10, Diana Oletič 9 ter Adela Pintarič in Anja Kolmanič po 5 točk. Pri zmagoviti ekipi Visita iz Braslovč je Neža Bednjanić k zmagi prispevala 11 točk.

ŽOK Ljutomer

Na 62. mednarodni kolesarski dirki Radsaison – Eröffnungsrennen v bližini Linza v Avstriji sta v močni mednarodni konkurenci nastopila tudi dva člana Kolesarskega kluba Tropovci. Na progi dolgi 86,4 km s povprečno hitrostjo 42,2 km na uro se je Tristan Ketiš iz Kolesarskega kluba Tropovci uvrstil na 30. mesto. Gal Žido pa dirke ni končal.

V Gimnastičnem centru v Ljubljani so na prvenstveni tekmi skupinskih sestav nastopile tudi članice Društva ritmične gimnastike iz Murske Sobote. V absolutni kategoriji so peto mesto osvojile: Maša Farič, Karen Kranjec, Nika Šeruga, Zara Bertalanič, Taja Babošek in Brina Holcman. Med mladinkami sta Živa Sukič in Lana Erjavec zasedli četrto mesto, med dekleti brez rekvizita pa bile četrte tudi: Neža Pečelin, Kiara Felicijan, Nina Nedeljko in Zoja Oman.

Na 3. turnirju v pospešenem šahu v Murski Soboti je zmagal Jože Gruškovnjak, drugi je bil Timotej Milanov, oba sta zbrala po 4 točke. Na tretje mesto se je uvrstil Štefan Režonja, ki je zbral tri točke in pol.