Najlepše želje s čestitkami in pozdravi

20 januarja 2021 Šport

V zaostalem srečanju 4. kola prve B slovenske odbojkarske lige za članice so v Ljutomeru v derbiju kola odbojkarice Formisa iz Hoč premagale Ljutomerčanke s 3:1. Dvoboj bi se končal lahko tudi drugače, saj so Ljutomerčanke po dobljenem prvem nizu s 25:21 imele v drugem nizu pri izidu 26:25 zaključno žogo a so niz dobile gostje z 28:26 in izid izenačile na 1:1. V nadaljevanju pa so imel gostje več moči pri Ljutomerčankah pa je zaradi  bolezni manjkala Ana Stanković nekdanja igralka  lendavske Muranie. Največ točk za Ljutomer so  zadele:  Sara Saković 17, Barbara Petek 12 ter Adela Pintarič  in Ana Kolmanič po 10 točk. Pri zmagovalni ekipi Formisa  sta največ točk k zmagi prispevali: Julija Čabo  Grubišič 18 in Nika Fišer 15 točk. Na lestvici vodijo odbojkarice Formisa iz Hoč  s 33.točkami, Ljutomerčanke na drugem mestu pa so zbrale  28 točk.

Nogometaši Mure so dopoldne iz mariborskega letališča skupaj z nogometaši Maribora in Celja odpotovali na  priprave  v Turčijo v mesto Lara v provinci Antalya.  Na priprave je odpotovalo skupno 30 igralcev,  zaradi poškodb sta v Murski Soboti ostala Marko Brkić in Luka Marič. Mura bo na pripravah skupno odigrala tri prijateljske pripravljalne nogometne tekme, prva bo že v petek 22. januarja proti Vojvodini iz Novega Sada. Pripravljalne tekme bo Mura igrala v Beleku, ki je oddaljen pol ure vožnje od  njihovega   bivališča v Turčiji.  Med potniki za Turčijo je z nogometaši Maribora tudi Žan Kolmanič iz Veržeja.  Nogometaši Mure, Celja in Maribora so popoldne  že tudi  varno pristali v Turčiji ob 12.30 po slovenskem ali ob 14.30 po lokalnem času.