Šport, 31.1.24

today31.01.2024

V povratni četrtfinalni tekmi v futsalu, dvoranskem nogometu, za pokal Term Olimia, je ljutomerski Meteorplast Šic bar v gosteh premagal Sevnico z rezultatom 3:0. Za Ljutomerčane je dosegel dva zadetka: Ivan Matan v 4. in 25. minuti, en zadetek pa je k zmagi dodal Vid Kos v 35.minuti. Ker so Ljutomerčani dobili tudi prvo tekmo z 1:0, so se prvič v zgodovini kluba uvrstili med štiri najboljše ekipe v tem tekmovanju.

V športni dvorani Krim je bil prvi turnir v badmintonu za starostno kategorijo U – 11, kjer je nastopilo tudi 6 igralcev Badmintonskega kluba Mladost iz Lendave. Najbolje se je uvrstila v kategoriji B Zara Varga, ki je zasedla prvo mesto. Med posamezniki se je na 3. mesto uvrstil Rok Toma. V A skupini je med dekleti Iris Jambrović zasedla 4. mesto, četrto mesto v dvojicah sta osvojila tudi Iris Jambrovič in Miha Horvat.

V 4. kolu pomurske lige v streljanju s serijski zračno puško je v Gornji Radgoni nastopilo 51 strelcev in strelk iz 11 društev. Posamično je zmagal Goran Gyoha iz cankovskega Graničarja, ki je zadel 374 krogov, drugi je bil Stiven Vočanec iz ormoškega Kovinarja s 372. krogi in tretji Mitja Černi iz Gančan, ki je zadel 369 krogov. Moštveno je zmagal Graničar iz Cankove pred Gančani in Kovinarjem iz Ormoža.